KOLAY ADIM
Firmanızı Otomatik Katılım Sistemine Hazırlayın

Otomatik Katılım Sistemi'ne daha kolay dahil olabilmeniz için hazırladığımız başvuru ekranında yer alan bilgileri doldurduktan sonra, "ONAY" sekmesinde, firmanızla ilgili bazı evrakları yasa gereği yüklemeniz gerekecektir. Bu evraklar tarafımızca incelenip, onaylandıktan sonra sisteme dahil olacaksınız. Sisteme dahil olduğunuza ilişkin bilgilendirme firma yetkilisine E-Posta ve SMS yolu ile iletilecektir.

Sizden istenecek evraklar şu sekilde olacaktır,

 1. Başvuru Formu
 2. Yetkili Onay Yazısı
 3. Yetkili Kişi Kimlik Fotokopisi
 1. Firma Vergi Levhası Fotokopisi
 2. Ticaret Sicil Gazetesi
 3. İmza Sirküleri
Kolay Adım ile ilgili kılavuza ulaşmak için lütfen tıklayınız
Kolay Adım ile ilgili videolara ulaşmak için lütfen tıklayınız

Firma Bilgileri Girişi


  Bize nasıl ulaştınız?  Firma Yetkilisi Bilgileri Girişi   AXA Hayat ve Emeklilik A.Ş. Veri Sorumlusu sıfatıyla, Teklif Formu ve Giriş Bilgi Formu aracılığıyla elde ettiği kişisel/özel nitelikli kişisel verileri emeklilik sözleşmesi işlemleri ile sınırlı olmak kaydıyla 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile uyumlu işleyecektir. Veri Sorumlusu sıfatıyla firmanıza karşı olan yükümlülüklerimiz ve haklarınız hakkında daha geniş kapsamlı bilgi alabilmek için Aydınlatma Bildirimi metnimizi inceleyebilirsiniz.

   Gerekli Evrakların Yüklenmesi ve Onay İşlemi


   • Başvuru Formu Yükle

    Başvuru formunu aldıktan sonra, BES ARACISI BİLGİLERİ sayfasındaki “İşveren/İşveren Yetkilisi Adı Soyadı – İmza” alanına adınızı ve soyadınızı yazıp, imzanızı attıktan sonra formun tamamını yüklemeniz gerekecektir. Yüklenen formda eksik sayfa olması durumunda, başvurunuz ret edilecektir.

    İmzalayacağınız formu almak için tıklayınız.
   • Yetkili Kişi Yazısı Yükle

    Yetkili kişi yazısı formunu aldıktan sonra, sadece “İşveren/İşveren Yetkilisi Adı Soyadı – İmza” alanına adınızı ve soyadınızı yazıp, imzanızı attıktan sonra formu yüklemeniz yeterli olacaktır.

    İmzalayacağınız formu almak için tıklayınız.
   • Yetkili Kişi Kimlik Fotokopisi Yükle

    Firma yetkilisinin kimlik fotokopisini bu alana yüklemeniz gerekmektedir.

   • Ticaret Sicil Gazetesi Yükle

    Firmanın ticaret sicil gazetesinde yer alan bilgileridir.

   • Vergi Levhası Yükle

    Firmanın vergi levhası fotokopisidir.

   • İmza Sirküleri Yükle

    Başvuru formunu imzalamaya yetkili kişinin (işveren/Firma sahibi vb.) imza sirkülerini bu alana yüklemeniz gerekmektedir.